English

O agenciji

 



  vremevodevarstvo okoljanaravapodnebne spremembepotresizrak
ARSO > zrak > kakovost zraka > podatki
Zrak

Število preseganj dnevne mejne koncentracije PM10 v letu 2021

merilno mestojanfebmaraprmajjunjulavgsepoktnodecskupno
CE bolnica 4410030012
CE Mariborska 772/////16*
CE Ljubljanska //0*002002*
Deskle 220000004
Hrastnik 030002005
Iskrba 000001001
Koper 240000006
Kranj 030000003
LJ Bežigrad 130002006
LJ Biotehniška 130*/////4*
LJ Celovška 340002009
LJ Vič //0*003003*
MB Titova 0800030011
MB Vrbanski 0*2*0002004*
MS Cankarjeva 21120030018
MS Rakičan 0910010011
NG Grčna 230000005
NG Vojkova 2700010010
Novo mesto 010001002
Ptuj 060003009
Trbovlje 230000005
Velenje 030002005
Zagorje 6400020012
Žerjav 0*20102005*

CE - Celje, LJ - Ljubljana, MB - Maribor, MS - Murska Sobota, NG - Nova Gorica

* Premalo veljavnih meritev, informativni podatek

V Ljubljani smo meritve 19.3.2021 prestavili iz merilnega mesta Biotehniška na Vič. V Celju na Ljubljanski cesti so se meritve začele 10.3.2021, na Mariborski cesti pa smo jih zaključili s 6.4.2021.

24-urna mejna vrednost PM10 za varovanje ljudi 50 µg/m3 je lahko presežena največ 35 krat v koledarskem letu. Število preseganj je veljavnih, če je v letu vsaj 90% veljavnih meritev.

PODATKI NISO DOKONČNO POTRJENI!

Kontakt

Agencija RS za okolje
Vojkova 1b
1000 Ljubljana, Slovenija
Tel: +386 (0)1 4784 000
Fax: +386 (0)1 4784 052
gp.arso@gov.si

Izpostavljene vsebine

Novice
Katalog informacij javnega značaja
Razpisi
Javna naznanila
Izjava o dostopnosti

 

Okoljski znaki
EU sofinancira
Laboratorij
Knjižnica
Uradne ure
Kje smo

Povezave

Vlada Republike Slovenije
Ministrstva
Vladne službe
Državni zbor
E-uprava
© Agencija Republike Slovenije za okolje
Omejitev odgovornosti
O spletnih straneh ARSO