English

O agenciji

 



  vremevodevarstvo okoljanaravapodnebne spremembepotresizrak
ARSO > zrak > kakovost zraka > podatki
Zrak

Število preseganj dnevne mejne vrednosti PM10 v letu 2022

-
merilno mestojanfebmaraprmajjunjulavgsepoktnovdecskupno
CE bolnica 92000011
CE Ljubljanska 92100012
Hrastnik 1000001
Iskrba 0000000
Koper 2110004
Kranj 5000005
LJ Bežigrad 9000009
LJ Celovška 100000010
LJ Vič 8010009
MB Titova 2000002
MB Vrbanski 0000000
MS Cankarjeva 163700026
MS Rakičan 8000008
NG Grčna 3110005
NG Vojkova 3210006
Novo mesto 0000000
Ptuj 5010006
Solkan 2000013
Trbovlje 8000008
Velenje 0000000
Zagorje 110000011
Žerjav 1000001

CE - Celje, LJ - Ljubljana, MB - Maribor, MS - Murska Sobota, NG - Nova Gorica

* Premalo veljavnih meritev, informativni podatek

24-urna mejna vrednost PM10 za varovanje ljudi 50 µg/m3 je lahko presežena največ 35 krat v koledarskem letu. Število preseganj je veljavno, če je v letu vsaj 90% veljavnih meritev.

PODATKI NISO DOKONČNO POTRJENI!

Kontakt

Agencija RS za okolje
Vojkova 1b
1000 Ljubljana, Slovenija
Tel: +386 (0)1 4784 000
Fax: +386 (0)1 4784 052
gp.arso@gov.si

Izpostavljene vsebine

Novice
Katalog informacij javnega značaja
Razpisi
Javna naznanila
Izjava o dostopnosti

 

Okoljski znaki
EU sofinancira
Laboratorij
Knjižnica
Uradne ure
Kje smo

Povezave

Vlada Republike Slovenije
Ministrstva
Vladne službe
Državni zbor
E-uprava
© Agencija Republike Slovenije za okolje
Omejitev odgovornosti
O spletnih straneh ARSO